Zarząd
TEL +48 42 205 58 71
ADRES: ul. Kamińskiego 7/9 91-427 Łódź
NIP: 725-191-31-09 / REGON: 100-134-708
NADCHODZĄCE PRZETARGI:

Ogłoszenia

Wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do najmu, obejmujący miejsca postojowe i stanowiska garażowe usytuowane w nieruchomości położonej w Pabianicach, przy ul. Gdańskiej 5A .

13.09.2016

ZARZĄD  NIERUCHOMOŚCI  WOJEWÓDZTWA  ŁÓDZKIEGO z siedzibą w Łodzi, przy ul. Kamińskiego 7/9, działający w imieniu WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO,
informuje, że w dniach od 13 września do 4 października 2016 r. wywieszony będzie na tablicach ogłoszeniowych w siedzibach ZNWŁ oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także na stronie internetowej www.lodzkie.pl, wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do najmu, obejmujący miejsca postojowe i stanowiska garażowe usytuowane w nieruchomości położonej w Pabianicach, przy ul. Gdańskiej 5A .

Wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do wniesienia jako wkładu niepieniężnego (aportu) do spółki pod nazwą Inwestycje Medyczne Łódzkiego sp. z o.o., obejmującego nieruchomość położoną w Sokolnikach Lesie, przy ul. Sczanieckiej 2/12.

06.09.2016

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO w Łodzi, ul. Kamińskiego 7/9, działający w imieniu Województwa Łódzkiego, informuje, że w dniu 6 września2016 r. wywieszony będzie na tablicach ogłoszeniowych w siedzibach ZNWŁ oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także na stronie internetowej www.lodzkie.pl, wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do wniesienia jako wkładu niepieniężnego (aportu) do spółki pod nazwą Inwestycje Medyczne Łódzkiego sp. z o.o., obejmującego nieruchomość położoną w Sokolnikach Lesie, przy ul. Sczanieckiej 2/12.

Wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do sprzedaży, Opoczno UL. Zakątna 6

19.07.2016

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO w Łodzi, ul. Kamińskiego 7/9, działający w imieniu Województwa Łódzkiego, informuje, że w dniu 19 lipca 2016 r. wywieszony będzie na tablicach ogłoszeniowych w siedzibach ZNWŁ oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także na stronie internetowej www.lodzkie.pl, wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do sprzedaży, obejmujący nieruchomość położoną w Opocznie, przy ul. Zakątnej 6.

Wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do najmu, Rawa Mazowiecka, ul. Jeżowska 10

12.07.2016

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO w Łodzi, ul. Kamińskiego 7/9, działający w imieniu Województwa Łódzkiego, informuje, że w dniu 12 lipca 2016 r. wywieszony będzie na tablicach ogłoszeniowych w siedzibach ZNWŁ oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także na stronie internetowej www.lodzkie.pl, wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do najmu, obejmujący lokale użytkowe oznaczone numerami 5 i 6, usytuowane w budynku posadowionym na działce nr  343/2, wchodzącej w skład nieruchomości położonej w Rawie Mazowieckiej, przy ul. Jeżowskiej 10.

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO PRZEZNACZONYCH DO ZBYCIA, ŁÓDŹ UL. ul. Częstochowska 40-52 i Milionowa 91 oraz Uniejów ul. Targowa b. n.

05.07.2016

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO w Łodzi, ul. Kamińskiego 7/9, działający w imieniu Województwa Łódzkiego,informuje, że w dniu 5 lipca 2016 r. wywieszony będzie na tablicach ogłoszeniowych w siedzibach ZNWŁ oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także na stronie internetowej www.lodzkie.pl, wykaz nieruchomości Województwa Łódzkiego przeznaczonych do zbycia, obejmujący nieruchomość położoną w Łodzi, przy ul. Częstochowskiej 40-52 i Milionowej 91 oraz w Uniejowie przy ul. Targowej b. n. 

Dla niesłyszących